Гарантійне обслуговування

Офіційна сервісна станція “Італмоторс Україна” сертифікована для проведення всіх необхідних робіт для Вашого Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Abarth.

Для запису на технічне обслуговування Вашого автомобіля або з’ясування питань по гарантії телефонуйте на гарячу лінію:

(044) 207-50-50 або приїжджайте на СТО вул.Салютна, 2!

На кожен новий автомобіль Fiat Group, придбаний в “Італмоторс Україна“, надається гарантія 3 роки або 100 000 км пробігу. На лакофарбове покриття кузова гарантія на 3 роки, на кузов від наскрізної корозії гарантія 8 років.

Також для Вас діє гарантія 12 місяців на запасні частини та роботи по їх установці, проведені на СТО “Італмоторс Україна“.
Сертифікати сервісної станції “Італмоторс Україна” за 2017 рік:

Сертификат

Гарантія поширюється на:

• Автомобілі (Продукцію), продані через дилерську мережу компаній офіційного імпортера – ТОВ “Автоторіно”, в т.ч. в салонах “Італмоторс Україна”.
• Запасні частини та роботи, продані в офіційному сервісному центрі

Зверніть увагу, що зберегти гарантію на Ваш автомобіль Ви можете тільки дотримуючись всі рекомендації виробника. Вимоги та рекомендації доступно викладено в сервісній книжці, яка йде в комплекті з автомобілем!

1. “Продавець” дає гарантію і зобов’язується забезпечити гарантійне обслуговування автомобіля на СТО дилерів FIAT протягом трьох років з моменту продажу або 100 000 км. пробігу, а також гарантію на:

• Кузов, терміном 8 років від наскрізної корозії.

• Лакофарбове покриття кузова, терміном 3 роки (при відповідному і своєчасному догляді).

2. Всі ТО (15, 30 тис. Км. І т.д. через кожні 15 000 км. (Для FIAT Ducato – 20 000 км.) +/- 500 км. Або 12 місяців +/- 1 місяць, в залежності від того, що станеться раніше), включаючи витратні матеріали, виробляються платно, на СТО дилерів FIAT, згідно розцінок встановленого нормо-години.

3. При виникненні гарантійних випадків всі роботи виконуються безкоштовно.

4. Гарантія надається при відповідно умов експлуатації автомобіля гарантійним вимогам, викладених в сервісній книжці, а також нижченаведеними вимогами:
• Технічне та регламентне обслуговування протягом усього гарантійного терміну “Покупець” проводить на СТО дилерів FIAT в строго необхідні терміни (максимально допустимий перепробіг 500 км) згідно умов технічної експлуатації, що підтверджується відмітками в сервісній книжці.
• Використання виключно високоякісних витратних матеріалів, відповідно до вимог виробника.
• Використання тільки оригінальних запчастин FIAT.

Фахівці нашої сервісної станції працюють з автомобілями Fiat, Alfa Romeo, Lancia більше 8 років. У нас лояльні ціни, сучасне обладнання і один з найбільших складів запчастин і додаткового устаткування для автомобілів FIAT Group в Україні.
Телефонуйте і приїжджайте: (044) 207-50-50

error: Content is protected !!