Stelvio_plashka
170505_Alfa-Romeo_Stelvio_02

Alfa Romeo з моменту свого заснування ставила перед собою високі цілі, не просто створювати машини, не просто давати людям засіб пересування, немає, це все не про Alfa Romeo. Альфа показує нам як потрібно любити свій автомобіль, як його потрібно водити отримуючи задоволення від водіння кожною клітиною свого тіла. Дизайн будь-якої моделі Alfa Romeo перегукувався з духом свого часу, і западала в душу справжніх автолюбителів. І ось пройшовши довгий шлях, більш ніж 100 років випускаючи унікальні автомобілі, і створюючи тенденції в моді автомобілів, Alfa Romeo зробило черговий виток, встановивши новий рівень дизайну і технічної досконалості для SUV, випустивши досконалість – Alfa Romeo Stelvio.

ОБЕРЕЖНО! Водіння Stelvio викликає залежність!

Ще жоден позашляховик не управлявся з тією ж легкістю і динамікою як спортивний седан! І можете бути впевненими що Stelvio дасть фори дуже багатьом спортивним седанам.

Цей позашляховик просто заряджений швидкістю, кожна його лінія, кожен вигин кузова нагадує спортивний автомобіль. І на екстер’єрі все не закінчується. Місце водія – ергономічне спортивне сидіння, в якому комфорт від швидкого водіння буде тільки посилюватися.

Ще жоден позашляховик не був настільки спортивним!

170222_Alfa-Romeo_Stelvio_04
stelvia_overview_5

Безкомпромісное емоції!

Небувала для позашляховика легкість, оптимальні пропорції керма і бездоганний динамічний баланс Stelvio дозволяють Вам розчиниться в потоці задоволення від водіння.

Завдяки його інноваційній платформі, Stelvio ідеально поєднує в собі водіння спортивного авто з комфортом традиційного позашляховика.

У Stelvio знайдеться місце для всіх ваших речей, але не для конформізму.

Автомобіль Alfa Romeo Stelvio

Alfa Romeo Stelvio
Серія
Двигун 2.0 GME T4 200 к.с./4500 об./хв.
Двигун Бензиновий, 1 995 см³
Максимальний крутний момент 330 Nm/1 750 об/мин
Коробка передач/кількість передач AКПП/8
Привід Повний
Маса автомобіля в спорядженому стані 1 660 кг
Максимальна швидкість 215 км/год
Час розгону до 100 км/год 7.2 сек
Відповідність екологічним нормам EURO 6
Витрата палива л/100 км (м/т/з) 8.9/5.9/7.0

СКАЧАТИ ПРАЙС

error: Content is protected !!